У Баштанській окружній прокуратурі новий очільник: чим він володіє

9 июня, 2021 10 :10

Баштанську окружну прокуратуру очолив Роман Потужник, який працює в органах прокуратури понад 10 років.

Про це повідомляє пресслужба прокуратури.

У вівторок, 8 червня, перший заступник керівника Миколаївської обласної прокуратури Денис Фальченко представив колективу Баштанської окружної прокуратури її керівника – Романа Вікторовича Потужника.

Денис Фальченко, вітаючи керівника окружної прокуратури з призначенням, наголосив на першочергових завданнях, які стоять перед органами прокуратури, насамперед, це   координація діяльності правоохоронних органів у сфері протидії злочинності та корупції, а також у бюджетній, земельній сферах та в сфері охорони довкілля.

«Упевнений – колектив окружної прокуратури зробить усе, аби забезпечити реальні результати у протидії злочинності та довіру громадян», – зазначив перший заступник керівника обласної прокуратури.

Відомо, що Роман Потужник народився 26 серпня 1986 року  у Первомайську Миколаївської області. Вищу освіту здобув в Одеській національній юридичній академії.
В органах прокуратури – з 2008 року.  До призначення на посаду керівника Баштанської окружної прокуратури тимчасово виконував обов’язки керівника цієї прокуратури.

Згідно із декларацією за 2019 рік, Роман Потужник займав посаду прокурора Заводського відділу Миколаївської місцевої прокуратури №1 Миколаївської області. Одружений, має двох дітей – сина та доньку.

Також Роман Потужник володіє комплексом торгівельних павільйонів третьої черги у селі Мигія Первомайського району Миколаївської області. Разом із дружиною і сином має спільні права на квартиру у Миколаєві площею 53,4 м. кв. і земельну ділянку площею 1 тис. м. кв., яка розташована у садівничому товаристві «Степне» (с. Кир’яківка, Миколаївський район, Миколаївська область).

Пересувається новий очільник Баштанської окружної прокуратури на Toyota Camry 2011 року випуску. Авто він придбав у 2019 році за 103 938 гривень.

За рік на посаді прокурора він заробив 354 105 гривен, а його дружина, яка також працює в прокуратурі — 90 267 гривень.

Раніше повідомлялося, що Миколаївська обласна прокуратура скерувала позовну заяву до Миколаївського окружного адміністративного суду  стосовно визнання протиправним та нечинним рішення Миколаївської міської ради від 21.08.2012 №19/4 «Про надання російській мові статусу регіональної мови м. Миколаєва».