«Не найбільш необхідна річ»: депутат міськради про плани встановити турнікети з функцією розпізнавання обличчя при вході в мерію

8 июня, 2021 17 :10

Депутат Миколаївської міської ради Сергій Кантор заявив, що не голосуватиме за перерозподіл бюджетних коштів. Однією з причин цього не робити для нього є бажання чиновників установити перед входом до мерії турнікетів за майже 200 тисяч гривень.

Про це депутат сказав під час засідання бюджетної комісії міськради, пише MyCity.

Так, під час комісії депутати знову обговорювали необхідність знайти 300 тисяч для експертизи будівлі гімназії №2. За словами Кантора, це питання безрезультатно обговорюють уже кілька місяців, а ось питання встановлення турнікетів з’явилось у бюджетному розписі без будь-яких обговорень.

«В розписі (бюджетному – прим.) були турнікети? Не було! Його внесли. Я точно не буду голосувати, що б там не було. Турнікет – це не найбільш необхідне в цій будівлі та ще й у цьому місті. Для турнікетів знайшли місце у розписі й уписали. А ми три місяці даємо доручення по школі й іншим питанням, і вони не потрапили в розпис», — сказав депутат.

Як відомо, виконавчий комітет міської ради провів торги по закупці трьох турнікетів фірми Hikvision. До них докуплять ще одну тумбу-заглушку однойменної фірми та робочу станції керування турнікетами. Більше того, турнікети матимуть додаткову функцію – розпізнавання обличчя.

Що стосується гімназії №2 й експертизи, то вона займе приблизно 50 днів, а для її проведення місто повинно знайти 300 тисяч гривень. А поки що школу закрили за рішенням суду через проблеми із протипожежним обладнанням. Окрім гімназії, закрили ще чотири навчальні заклади.