З України видворять грузина, який позиціонував себе «смотрящим» у колонії на Миколаївщині

9 июня, 2021 18 :10

У вівторок, 8 червня, правоохоронці затримали 45-річного громадянина Грузії, який тільки звільнився із Казанківської виправної колонії. Відомо, що впродовж чотирьох років він позиціонував себе, як «смотрящий» у цій установі.

Про це повідомляє пресслужба поліції.

Оперативники управління міграційної поліції ГУНП в Миколаївській області спільно з працівниками Управління державної міграційної служби області затримали іноземця одразу, як той вийшов із виправного закладу.

Зважаючи на те, що іноземець вже неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності, та до того ж позиціонував себе, як «смотрящий» у колонії, і після звільнення із місць позбавлення волі може продовжити вчиняти злочини, поліцейські звернулись із поданням до Управління державної міграційної служби про його примусове видворення та поміщення до пункту тимчасового перебування іноземців або осіб без громадянства, які незаконно перебувають на території України (ПТПІ).

В свою чергу, працівники державної міграційної служби області звернуться із адміністративним позовом до суду про видворення громадянина Грузії із України.

Наразі правоохоронці помістили чоловіка до пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства міста Вознесенськ. В подальшому він буде видворений з України до Грузії.

Раніше повідомлялося, що у Миколаєві виявили двох іноземців, які нелегально працювали. Їх видворять з території України і заборонять в’їзд до країни.

Крім цього, миколаївські правоохоронці видворили з України іноземця, який три роки просидив за гратами за вчинення квартирної крадіжки.