Миколаївець Данило Коновалов – чемпіон України зі стрибків у воду

10 июня, 2021 18 :50

З 7-го  червня у спортивному комплексі «Ліко» триває чемпіонат України зі стрибків у воду, за підсумками якого буде сформована команда, яка представлятиме Україну на Олімпійських іграх в Токіо.

Вечірня програма другого змагального завершувалася турніром у синхронних стрибках змішаних пар з 3-метрового трампліну. Трійку найкращих замкнули представники Миколаївщини – Вікторія Яновська/Роман Савченко 214,68.

Програма четвертого змагального дня завершилася фіналом індивідуальних стрибків з 3-метрового трампліну серед чоловіків.

Першим на п’єдестал пошани за підсумками усіх 6 стрибків піднявся миколаївець Данило Коновалов, набравши 364 бали.

«Не все мені сьогодні вдалося, можливо перехвилювався, але перше місце, є перше місце. Будемо працювати далі», – прокоментував чемпіон Данило Коновалов прес-службі Федерації України зі стрибків у воду.

Цього ж дня ще два вихованця миколаївської КДЮСШ «Україна» стали чемпіонами національної першості. Олексій Середа, який наразі виступає за Луганську область став чемпіоном України у стрибках з вишки серед чоловіків, а Ксенія Байло, яка представляє Київську область перемогла на 10-метровій вищці.

Зазначимо, що всього у Києві буде розіграно 13 комплектів нагород у таких видах програми: командних змаганнях змішаних пар, стрибках з 1 та 3-метрового трамплінів, вишки, синхронних стрибках з 3-метрового трампліну та 10-метрової вишки, а також змагання змішаних пар з трампліну та вишки.