Справу щодо колишніх миколаївських правоохоронців, які вимагали кошти за нарахування премій, вже скеровано до суду

9 июня, 2021 16 :00

Справу стосовно колишніх начальника управління фінансового забезпечення Нацполіції в області та касира цього управління, яких підозрюють в одержання неправомірної вигоди, скеровано до суду.

Про це повідомив директор Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у Миколаєві Дмитро Титор  під час брифінгу 9 червня.

Стосовно того, що  до корупційної схеми були залучені інші правоохоронці районних управлінь поліції, очільник Миколаївського ДБР зазначив, що ця інформація не підтвердилася.

«На жаль ця інформація не знайшла свого об’єктивного підтвердження, не було здобуто достатньої кількості доказів і тому не було оголошено про підозру іншим правоохоронцям. Наразі оголошено про підозру лише двом особам та скеровано обвинувальний акт до суду. Стосовно інших розслідування не проводиться», — повідомив Дмитро Титор.

Нагадаємо, що колишнього начальника управління фінансового забезпечення Нацполіції в області та касира цього управління 1 червня було затримано за одержання неправомірної вигоди. Вказані особи нараховували завищені безпідставні премії тим працівникам, які погоджувались повертати їм частину одержаної премії. Таким чином вони «заробили» 77 тис. гривень.

Трансляцію брифінгу голови ТУ ДБР у Миколаївській області вели НікВесті.