У Миколаєві від імені податкової служби шахраї вимагають гроші з підприємців

9 июня, 2021 18 :49

Фахівці Головного управління Державної податкової служби у Миколаївській області знову зафіксували спроби телефонного психологічного тиску з боку шахраїв на підприємців Миколаївської області, з метою незаконного отримання грошових коштів.

Про це повідомив начальник ГУ ДПС у Миколаївській області  Дмитро Прокоф’єв.

За його словами до суб’єктів господарювання Миколаївщини з номеру 0993098891 телефонують невідомі особи від імені керівництва обласного управління ДПС та вимагають гроші. Днями такий дзвінок надійшов підприємцю від людини, яка  представилась начальником ГУ ДПС у Миколаївській області Дмитром Прокоф’євим. Аферист вимагав перевести грошову винагороду на банківський рахунок (картку) за вирішення питання стосовно не проведення перевірки працівниками податкової служби області.

«Шановні платники, податкова служба у Миколаївській області ще раз наполегливо просить вас бути пильними та уважними і не піддаватися на провокації! Якщо ви стали свідками таких шахрайських дій, не стійте осторонь, звертайтеся до відділу з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління ДПС у Миколаївській області», — зазначив Дмитро Прокоф’єв.

Підприємців, які стали жертвами шахраїв закликають телефонувати за номером 50-19-13, 50-19-17, звертатися на електронні адреси: [email protected], [email protected], або особисто, за адресою: м.  Миколаїв, вул. Лягіна, 6.

Крім того, про подібні випадки шахрайства слід повідомляти поліцію,

Голова ДПС Миколаївщини наголосив, що його підлеглі при виконанні функціональних повноважень чітко дотримуються вимог чинного законодавства України і не звертаються до платників податків з подібними «вимогами».

Раніше повідомлялося, що у Миколаєі викрили два шахрайських call-центри, які по заздалегідь приготовленими інструкціями виманювали у потерпілих особисті дані.

Крім цього, правоохоронці припинили діяльність call—центру, оператори якого представлялись жертвам працівниками банку та заволодівали їхніми персональними даними.