Правоохоронці Очакова повернули до дому хлопчика, який вирішив поїхати в гості за 30 км від домівки

9 июня, 2021 17 :33

Дорогою на Очаків миколаївські правоохоронці помітили хлопця, який котив велосипед. Як з’ясувалося, хлопець вирішив поїхати у гості до іншого села, але нікому про це не повідомив.

Про це розповіла речниця Відділу комунікації поліції Миколаївської області у соціальній мережі.

«Сьогодні дорогою на Очаків, на відомчі навчання, ми побачили на трасі маленького хлопчика. Він на велосипеді хотів дістатись до тітки, а це більше 30 км від його домівки. Звичайно, про свою мандрівку він нікому не сказав.  На вулиці спека, 27 у тіні. Втомлений і наляканий Сашко велосипед вже котив. Спочатку розгубився і навіть не міг згадати назву свого села. Потім довірився нам, погодився сісти у поліцейське авто і поїхати разом до відділу поліції. А вже, коли поласував морозивом, повеселішав і обіцяв так більше не робити», — йдеться у повідомленні.

Допомогти дитині також зголосився місцевий мешканець, який проїжджав повз. Батьків Сашка та адресу його місця проживання встановили ювенальні поліцейські Очакова. Вони і повернули дитину додому.

У поліції наголосили, що для поліцейських будь-які події, пов’язані з дітьми — є першочерговими. А громадян закликали бути не байдужими та допомагати дітям, які опинилися далеко від дому.