На Миколаївщині урочисто відкрили II-й етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

10 июня, 2021 17 :00

У вівторок, 8 червня, на Миколаївщині за участі військовослужбовців 36-ї окремої бригади морської піхоти імені контр-адмірала М. Білинського відбулося урочисте відкриття II-го етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Дійство проходило на базі дитячого табору відпочину імені М. Башкірова у селищі Біла Криниця.

Про це повідомляє служба зв’язків з громадськістю 36-ї ОБрМП.

В ході візиту морські піхотинці провели майстер-клас для майбутніх захисників України. Зокрема, розповіли й показали зразки озброєння, які використовуються підрозділами морської піхоти в операції Об’єднаних сил, також розповіли про особливості ведення «гібридної» війни.

«Вісім років українці зі зброєю в руках відстоюють незалежність і територіальну цілісність нашої країни. І сьогодні молоде покоління чудово розуміє, що триває національно-визвольна війна, нашу Батьківщину від збройних формувань російської федерації та її найманців відбивають воїни-захисники. Тому юні здобувачі освіти хочуть навчатися самі боронити свою землю», – розповів завідувач відділу Миколаївського центру національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді Володимир Мінаков.

Понад чотири тисячі військовослужбовців Збройних сил України загинули у боях російсько-української війни. На знак пошани присутні схилили голови у хвилині мовчання.

Після урочистого відкриття і привітань офіційних осіб та почесних гостей відбулася концертна програма за участі творчого колективу «Барви».

Нагадаємо, що у Школі морського піхотинця показали як готують воїнів трьох стихій — майбутніх рейнджерів Збройних сил України.

Крім цього, мер Миколаєва нагородив 18 талановитих школярів та школярок стипендією мера та міської ради.