Тендери не проведені: Ременнікова про те, чому в Інгульському районі масово з’являються стихійні звалища

9 июня, 2021 17 :44

Голова адміністрації Інгульського району Ганна Ременнікова прокоментувала численні скарги жителів на стихійні смітники, що утворюються на різних вулицях району. За її словами, проблема в тендері на прибирання, який досі не проведений.

Про це Ременнікова сказала в коментарі MyCity.

Зазначимо, що навіть на фейсбук-сторінці «Contact-Center при Миколаївській міській раді» та інших жителі неодноразово повідомляли про звалища сміття по вулицях Південна, Перша лінія, проспект Миру тощо.

«Проблема в тому, що тендери досі не проведені. Є багато пропозицій, але всі ці компанії, що виходять на торги, вони не хочуть виконувати наші вимоги, які ми прописуємо в тендерах: що потрібно мити сміттєві баки, що потрібно не просто забрати сміття й поїхати, але й прибирати біля них, підмітати, щоб не лишалось пакетиків усіляких і подібного. Тому вони знімають свої пропозицій й така ситуація продовжується уже пів року», — розповіла Ременнікова.

Вона додала, що учасники тендерів аргументують свою відмову прибирати біля урн словами «у нас немає мітли й віника».

Ситуація може змінитись уже з наступного місця, коли адміністрація нарешті проведе тендер.

«Ми сподіваємось, що цього місяця у нас уже буде договір, мабуть, до кінця місяця», — резюмувала Ременнікова.

Окремо вона додала, що зараз району допомагає комунальне підприємство «Миколаївкомунтранс», проте цього не достатньо.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що в Коблівській ОТГ на Миколаївщині за кошти інвестора обіцяють влітку побудувати сортувальну станцію для сміття.