Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

Миколаївський зоопарк отримав від колег з Північної Македонії самицю білорукого гібона на ім’я Кукі

10 июня, 2021 10 :43

Вперше з початку карантину до Миколаївського зоопарку з-за кордону приїхала рідкісна тварина – самиця білорукого гібона Кукі.

Про це написали на сторінці зоопарку у фейсбуці.

Народилась Кукі 25.04.2012 в зоопарку Скоп’є (Республіка Північна Македонія), саме з цього зоопарку вона і приїхала до Миколаєва. Перевези тварину літаком.

«Переліт вона перенесла добре і зараз потроху освоюється на новому місці. Прибула Кукі до Миколаївського зоопарку в пару до нашого самця білорукого гібона», — йдеться у повідомленні.

Як описують тварину працівники зоопарку, Кукі «пампушка», яка не проти попоїсти. Найбільше їй подобаються банани.

Довідка зоопарку: Білорукий гібон або лар — вид приматів з родини гібонових (Hylobatidae). Є одним з найвідоміших видів родини і часто утримується в зоопарках. Природний ареал білоруких гібонів простягається від південно-західного Китаю і східної М’янми до Малайського півострова. Також ці тварини зустрічаються на північно-заході острова Суматра і на острові Ява. Білорукі гібони активні в денний час. За допомогою своїх сильних і довгих рук вони пересуваються по гілках методом брахіації, тобто розгойдуючись на руках з однієї гілки на іншу. Білорукі гібони ведуть моногамний спосіб життя і пари залишаються все своє життя. Сімейні групи живуть на чітко окреслених територіях, кордони яких гібони позначають за допомогою співу. Білорукі гібони належать до видів, що знаходяться під загрозою зникнення.