У Миколаєві розпочалися змагання кінологів Нацгвардії

10 июня, 2021 11 :49

На базі Миколаївської військової частини 3039 Національної гвардії України розпочалися змагання з багатоборства кінологів на першість Південного ОТО Національної гвардії України.

Про це повідомляє пресслужба частини.

За перемогу змагатимуться 7 команд із різних міст: Одесси, Миколаєва, Херсону та Запоріжжя. Крім практичної підготовки, учасникам потрібно буде продемонструвати загальний курс, спеціальний курс дресирування,  подолати смугу перешкод та затримати умовного правопорушника.

«Такі змагання проводяться для перевірки підготовленості чотирилапих та кінологів. Змагання почалися сьогодні та триватимуть до 11 червня, а після закінчення підводимо підсумки і визначаємо переможців», — зазначив начальник кінологічної служби в військової частини 3039 капітан Олександр Козирка.

За словами заступника командира військової частини 3039 Національної гвардії України зі служби майора Артема Щербакова, службові собаки відіграють велику роль в забезпеченні безпеки, при виконанні службово-бойових завдань та стають вірними напарниками гвардійців.

Раніше повідомлялося, що у Миколаєві модернізують підготовчий центр для собак-поліцейських .На сьогоднішній день в лавах поліції Миколаївщини «служать» 29 собак, яким ввкрай необхідні належні умови утримання та тренування.