На Миколаївщині на трасі Н-14 тривають дорожні роботи: деякі ділянки вже відремонтовано

10 июня, 2021 14 :46

У Миколаївській області на трасі Н-14 тривають ремонтні роботи в рамках Програми Президента України Володимира Зеленського «Велике Будівництво”.

Про це повідомляє Миколаївська ОДА.

Роботи проводяться безпосередньо на 8-ми кілометровій ділянці в районі с. Ольгопіль (км 153 + 196 — 161 + 204) траси Н-14 Олександрівка — Кропивницький — Миколаїв.

Наразі вже проведено стабілізацію ґрунту за допомогою ресайклеру. Адже додавання вапняку та цементу дозволяє суттєво покращити властивості ґрунту та підвищити модуль пружності основи дорожнього покриття.

Крім цього, фахівцями було влаштовано дренажний шар з гранвідсіву, товщина якого складає 17 сантиметрів з подальшим ущільненням.

Ще одним з важливих етапів ремонту даного автошляху стало укладання суміші пісного бетону. Його товщина — 18 сантиметрів.

Паралельно тривають роботи з облаштування тимчасової об’їзної дороги, яка проходитиме вздовж траси Н-14. На інших ділянках ще минулого року було покладено бетон, а зараз тривають додаткові дорожні роботи.

Крім цього, на 185-й км автодороги Н-14 вже виконано увесь комплекс дорожніх робіт. Ремонт автошляху Н-14 Олександрівка — Кропивницький — Миколаїв. (с. Лук’янівка) також проводився в рамках програми «Велике Будівництво».

Нагадаємо, що у мкрн. Варварівка САД почала ремонт дорожного покриття траси М-14 Одеса-Мелітополь-Новоазовськ. Дорожники почали зрізати старе асфальтобетонне покриття на вулиці Веселинівській (мкрн. Варварівка), починаючи від храму Святого Миколая і рухаються у напрямку Варварівського мосту. Рух авто ускладнено.

Також повідомлялося, що на ремонт траси Н-24 виділять ще 1,5 млр гривень.