Військовослужбовцю, якого підозрюють у вбивстві знайомої, продовжили строк тримання під вартою

10 июня, 2021 12 :32

У Центральному районному суді м.Миколаєва триває судовий розгляд кримінального провадження за обвинуваченням колишнього військовослужбовця за контрактом в/ч А 0224 у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст.115 та ч.1 ст.185 КК України (умисне вбивство, крадіжка).

Про це повідомляє пресслужба суду.

Судовий розгляд зазначеного провадження здійснюється колегією суддів Центрального районного суду м.Миколаєва у складі Володимира Алєйнікова, Сергія Медюка, під головуванням Оксани Мамаєвої.

Нагадаємо, відповідно до обвинувального акту, 25 липня 2018 року чоловік знаходився у квартирі своєї знайомої. Перебуваючи на підпитку на грунті ревнощів, він тричі вдарив жінку ножем, внаслідок чого вона померла на місці. Після скоєного зловмисник викрав мобільний телефон та ноутбук загиблої, якими скористався на власний розсуд.

Суд продовжив допит свідків сторони обвинувачення.

Було допитано знайомого матері загиблої жінки, який першим виявив тіло. Той повідомив, що йому зателефонувала матір загиблої, повідомила, що донька тривалий час не виходить на зв’язок та попросила разом з нею відвідати її місце мешкання. Коли той зайшов до квартири, то побачив розкидані речі, а ванній кімнаті тіло загиблої жінки.

Після цього, він вийшов з помешкання та зателефонував до поліції.

Окрім цього, суд продовжив строки тримання під вартою щодо обвинуваченого до 06.08.2021 року.

Наразі для виклику інших свідків, які підлягають допиту у засіданні оголошено перерву до 15.30 год 13.07.2021 року.

Раніше повідомлялося, що за торгівлю наркотиками в Очакові затримали злочинне угрупування, на чолі з військовим та рятувальником. Зберігали товар вони у гаражі 40-річного місцевого мешканця, який їм  допомагав.