Мешканцю Миколаєва, якого підозрюють у вимаганні неіснуючого боргу, продовжили строк тримання під вартою

10 июня, 2021 13 :51

Слідчий суддя Центрального районного суду Миколаєва Дмитро Тішко розглянув клопотання слідчого про продовження строків запобіжного заходу 32-річному місцевому мешканцю, підозрюваному у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст.255-1, ч.2 ст.189 КК України та ч.1 ст.263 КК України.

Про це повідомляє пресслужба суду.

Нагадаємо, відповідно до матеріалів клопотання, 31-річний миколаївець у січні 2021 року, за попередньою змовою з іншою собою вимагали із погрозами насильства у двох місцевих мешканців повернення неіснуючого боргу у сумі 36 тисяч доларів США.

Прокурор просив про продовження раніше обраного строку запобіжного заходу у виді тримання під вартою ще на 9 діб, а підозрюваний просив змінити запобіжний захід. За його словами, у СІЗО погіршився стан його здоров’я. Винним у вчиненні вимагання звинувачений себе не визнав.

Дослідивши матеріали клопотання та заслухавши думки сторін, слідчий суддя ухвалив продовжити строки тримання під вартою щодо підозрюваного на строк вказаний у клопотанні.

Окрім цього, слідчим суддею, продовжено строк дії покладених на обов’язків на іншого фігуранта зазначеного провадження.

Раніше повідомлялося, що у Миколаєві затримали за вимагання неправомірної вигоди у розмірі 2000 доларів першого заступника начальника Головного управління Держпродспоживслужби регіону.