В Миколаєві відбулось засідання робочої групи по відродженню фристайлу

10 июня, 2021 15 :05

У понеділок, 7 червня, під головуванням заступника голови облдержадміністрації Олександра Трайтлі відбулось засідання робочої групи з відродження фристайлу. В ході зустрічі обговорювали плани та бачення щодо подальшого розвитку даного виду спорту.

Повідомляє пресслужба Миколаївської облдержадміністрації.

Керівник робочої групи, заступник голови облдержадміністрації Олександр Трайтлі зазначив, що підготовку дітей варто було б розпочинати найближчим часом.

 «Це наше першочергове завдання. Про це ми й домовлялися. Питання спортивної бази «Спартак» дуже актуальне. Його розв’язання потребує певного проміжку часу. А дітей ми можемо починати тренувати вже зараз», — сказав він.

Член робочої групи висловлювали різні погляди. Так, один із членів групи Микола Ворона вважає, що сьогодні варто розділити питання на дві складові – технічну і спортивну.

 «Технічна — це будівництво, підготовка, проєктування тощо. А ось навчально – тренувальний процес повинен бути організованим. Представники влади спільно з президентом федерації фристайлу мають визначитися, де саме без проблем вже можна розпочати тренування дітей. Вони відразу не стануть Чемпіонами України та Європи. Цьому передуватиме підготовка», — зазначив Микола Ворона.

По завершенню обговорення Олександр Трайтлі зазначив, що згідно з розпорядженням голови облдержадміністрації Віталія Кіма, у двотижневий термін кожен учасник робочої групи повинен підготувати чіткі пропозиції щодо його бачення розвитку фристайлу.

За результатами засідання робочої групи управління молоді та спорту Миколаївської обласної державної адміністрації 8 червня звернулось до Міністерства молоді та спорту України та Федерації лижного спорту України з проханням надати своє бачення щодо подальшого розвитку фристайлу в Україні. Це було зроблено для синхронізації роботи робочої групи та власне бачення профільного міністерства та федерації лижного спорту. Прохання від ОДА подати їх пропозиції до 15 червня, а саме до наступного засідання робочої групи.

“Розвиток спорту — це основна наша мета. Першочергово необхідно вирішити питання з локацією для навчання дітей. Та паралельно шукати правильні шляхи для реалізації комплексу в Україні. Якщо буде можливість реалізувати це в Миколаєві, то ми всі від цього виграємо ”, — резюмував Олександр Трайтлі.

Нагадаємо, що саме будівництво нового фристайлу стало каменем спотикання для розміщення в акваторії біля 8 причалу крейсеру-музею «Україна».