Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

Грачова вважає, що поки немає необхідності розгортати в Миколаєві центр масової вакцинації

10 июня, 2021 12 :05

Головний лікар КНП «Міська лікарня №1» Марія Грачова не вважає за необхідне відкривати у Миколаєві центр масової вакцинації, як уже зробили багатьох містах України. Вона вважає, що існуючих сьогодні стаціонарних та мобільних бригад цілком достатньо.

Про це Грачова сказала в коментарі виданню MyCity.

«Я думаю, вистачає бригад, у нас їх сьогодні багато. […] Я не бачу необхідності (по відкриттю в місті центру вакцинації – прим. кор.). У нас сім ЦПМСД, які охоплюють все місто. Проблем зараз немає», — вважає Грачова.

Вона також додала, що проблеми в кількості бригад немає. Іноді виникають проблеми із кількістю вакцини, тому відкривати центр масової вакцинації без наявності достатньої кількості вакцини – нелогічно. Все ж, за словами Грачової, нещодавно область отримала нову партію вакцин, тому темпи вакцинації можуть пришвидшитись.

Також лікар відзначає активність населення міста в питанні вакцинації.

«Активність мешканців велика, це правда. Майже всі хворі, які перенесли «ковід» і лікувались у нашій лікарні, телефонують і йдуть на вакцинацію.

Також зараза у Миколаєві вакцинують людей, що записалися до черги через портал або додаток «Дія». У першій черзі зараз вакцинують людей похилого віку, медпрацівників, освітян та військових.

Нагадаємо, нещодавно схожу думку про не потрібність відкриття центру масової вакцинації висловлювала начальниця міського управління охорони здоров’я Ірина Шамрай, яка говорила, що Миколаїв – не таке велике місто, як Київ чи Одеса.

Зазначимо, що зараз в Україні центри масової вакцинації відкрили у Львові, Києві, Харкові, Одесі, Трускавці, Дрогобичі, Ізмаїлі, Чернівцях, Херсоні тощо. Загалом по країні у вихідні дні працюють понад 30 центірв.