Головний лікар обласного центру «швидкої» Андрій Самойлов пішов у відпустку після звинувачень у зловживанні службовим становищем

10 июня, 2021 16 :50

Головний лікар КНП «Миколаївський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Андрій Самойлов пішов у відпустку. Нещодавно СБУ звинуватила його у зловживанні службовим становищем.

Про це кореспонденту MyCity розповіла заступниця головного лікаря з оперативної та медичної роботи служби екстреної медичної допомоги Ірина Донець.

За її словами, головний лікар наразі складає сесію у ВНЗ.

«Головний лікар наразі пішов у відпустку. Він отримує другу вищу освіту, складає сесію і захищає диплом. Законом у такому разі передбачена відпустка».

Стосовно ситуації із звинуваченнями у зловживанні службовим становищем Ірина Донець відповіла, що треба дочекатися рішення суду:

«Суд усе вирішить, суд поставить усі крапки у цій справі».

Нагадаємо, що 2 червня 2021 року УСБУ в Миколаївській області задокументувало факт зловживання службовим становищем головним лікарем КНП «Миколаївський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф». Андрій Самойлов завищив вартість пального для автомобілів «швидкої» на суму понад 430 тис. гривень.