Віцемер Коренєв вважає, що підрядник досі не приїхав доробляти Соборну площу через часті обшуки в департаменті ЖКГ

10 июня, 2021 18 :01

Одеська фірма-підрядник «Пік-Строй», яка займається реконструкцією досі не зданою в експлуатацію Соборною площею в Миколаєві, знову не приїхала переробляти деякі ділянки площі, хоча постійно про це обіцяє.

Як сказав директор департаменту ЖКГ Сергій Коренєв у коментарі MyCity, такі дії підрядника також можуть бути пов’язані з частими обшуками в департаменті та компаніяї, що співпрацюють із ним.

«Враховуючи ті перешкоди, які правоохоронні органи влаштували і місту, і підрядникам, підрядник на сьогодні ще не з’явився на об’єкті», — вважає Коренєв.

Незважаючи на це, деякі зрушення в можливому продовженні робіт відбуваються, адже нещодавно до Миколаєва приїжджали представники фірми, щоб проводити геодезичні вимірювання.

Все ж, конкретної дати, коли підрядник приступить до виконання робіт, Коренєв називати вже не став, зважаючи на постійне відтягування процесу з боку «Пік-Строю».

«Обіцяють, що найближчим часом будуть. Уже приїздила група, яка рівні вимірює. Це не те, що підрядника немає – дійсно, приїжджали люди з цими теодолітами (пристроями для вимірювання кутів на місцевості – прим. кор.) і геодезію вимірювали по площі. Обіцяють, що найближчим часом будуть, але вони обіцяють уже досить довго, тому озвучувати конкретну дату я не буду», — додав Коренєв.

Нагадаємо, в лютому стало відомо, що поліція відкрила кримінальну справу відносно чиновників департаменту житлово-комунального господарства міськради. Прізвища підозрюваних не називають, але за інформацією правоохоронців, вони «відмили» приблизно 2 млн гривень бюджетних коштів. Ще раніше правоохоронці проводили обшуки в самому департаменті.

Що стосується площі, то раніше мер Миколаєва Олександр Сєнкевич говорив, що її реконструкція може продовжитись після травневих свят, проте цього не сталося.

Нагадаємо також, раніше ми публікували фото стану Соборної площі під час дощу, вказуючи на численні недоліки досі не введеного в експлуатацію об’єкта благоустрою.