Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

«Дивовижний світ подорожей»: в Миколаївському театрі відкрилась фотовиставка Юрія Кузовлєва

12 июня, 2021 09 :50

В Миколаївському художньому російському драматичному театрі відкрилась персональна виставка Юрія Кузовлєва «Дивовижний світ подорожей».

Про це повідомили MyCity організатори.

Пошук себе у творчості – це процес, з яким, хоч раз у житті, стикається більшість людей в світі. Розпочати новий шлях, відкинувши минуле, та відкритися новому – не просто, але надто цікаво. В цьому є енергія пригоди, подорожі у незвичне, невідоме та чарівно цікаве. І обрати для цього час неможливо. Пригода сама обирає тебе, хоч тобі 18, хоч 50 років. Коли в душі відкривається жага творчості, то цифри вже не мають значення, нічого не має значення, окрім бажання відкривати для себе новий світ.

«Кузовлєв Юрій Георгійович відомий в колі професіоналів зовсім іншої сфери. Він юрист, адвокат, журналіст, громадський діяч. А сьогодні, за ініціативою голови благодійного фонду Індиго, Ольги Криницької, в Миколаївському художньому російському драматичному театрі відкривається його персональна фотовиставка із дуже символічною назвою «Дивовижний світ подорожей». Такі проекти є традиційними для театру і отримують активну підтримку директора-художнього керівника — Артема Свистуна», — йдеться у повідомленні.

Подорожі та фотографія супроводжують Юрія все життя. Це те, що надихало його з юності – вміння знаходити в простоті красу і прагнути до нового, більшого, не зупиняючись на одному місці. Юрій малює своє життя, мов карту світу. Він народився на Прикарпатті, та вже в дитинстві опинився на Донбасі, де провів перші роки життя, в центральній Україні познайомився із дружиною, а Причорномор’я стало місцем проходження військової служби і вже рідним домом. Життя – це калейдоскоп вражень, емоцій та сміливих кроків. Таке бачення світу стало запорукою до успіху в кар’єрі, а сьогодні і новою, творчою, сторінкою життя.

На світлинах, що представлені в експозиції, зображені не тільки різні куточки України і світу, а й різні характери і настрої природи та людей. Кожне місце має свій характер, свої звички, настрої та унікальну атмосферу. Саме це вдається спіймати фотохудожнику в об’єктив камери.

Маючи професійний успіх, Юрій встигає бути і прикладом для нових поколінь, передаючи свою любов до природи та подорожей своїм дітям та онукам. Він відкриває для них рідні краї, красу нашого регіону, чарівність всієї України, та дивовижні простори світу.

Юрій Кузовлєв завжди в пошуку оригінального погляду. І саме це, бажання показати звичне з нових ракурсів, дає глядачам можливість відчути той самий присмак емоцій від пригод та подорожей. Судячи з того, як автор завзято віддається улюбленій справі, ця виставка – лише початок цікавого шляху.

Фото Щербіна Наталія