Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

У Миколаєві розробляють ТЕО з підключення централізованого водопостачання в багатоповерхівки Варварівки

12 июня, 2021 12 :05

Роботи з прокладання дюкеру (централізованого водопостачання – прим.) в мікрорайон Варварівка Миколаєва майже завершені. Зараз підрядник асфальтує ділянки, на яких працював, а також прибирає територію. Згодом об’єкт здадуть в експлуатацію і почнуть інші роботи – з підключення жителів до водопостачання.

Про це у коментарі MyCity розповів директор департаменту ЖКГ й віцемер Сергій Коренєв.

«Я думаю, що десь протягом двох-трьох тижнів уже будуть підписані остаточні акти й здаватимемо в експлуатацію об’єкт. […] Там потрібно закінчити прибирання на об’єкті, також є ділянки, які потрібно заасфальтувати. Вони закінчать ці роботи, технагляд підпише документи, ми приймемо ці об’єкти і здамо в експлуатацію. Уже за фактом здачі в експлуатацію будемо передавати на міський водоканал об’єкт, і потім уже по тим двом відрізкам, де у Варварівці є два «кільця» магістральних, люди зможуть отримувати техумови та під’єднуватися», — розповів Коренєв.

Сергій Коренєв

Також в ДЖКГ уже мають проект по проведенню води до багатоповерхівок у мікрорайоні.

Що стосується очисних споруд, то влада досі точно не визначилась, де вони будуть розташовуватись. Це залежатиме від того, яку ділянку виділить земельне управління.

Зазначимо, що раніше пріоритетним місцем для очисних споруд називали частину туристичної бази «Південний Буг».

«Очисні споруди зараз в процесі отримання техніко-економічного обґрунтування. Є питання по земельній ділянці, яку необхідно виділити під ці очисні споруди. […] Ми розглядаємо декілька місць, і, виходячи з відповіді управління земельних ресурсів, ми розумітимемо, де вигідніше. Розглядається частина туристичної бази. Одна частина – північно-східна Варварівки, а інша – південна частина, тобто з одного боку Південного Бугу, і вже біля лиману», — додав віцемер.

Окремо додамо, що директор КП «Миколаївводоканал» Борис Дуденко нещодавно у коментраі MyCity запевняв, що підприємство готове взяти на баланс дюкер.