Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

За 5 місяців поточного року миколаївські патрульні виявили понад 600 нетверезих водіїв

12 июня, 2021 12 :44

З початку 2021 року на Миколаївщині патрульні поліцейські виявили 604 водія у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння.

Про це повідомлять в управлінні патрульної поліції області.

На усіх порушників ПДД були складені та скеровані до суду адміністративні матеріали за ст. 130 (Керування транспортними засобами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції) КУпАП.

Також правоохоронці нагадали, яка відповідальність передбачена за керування транспортним засобом у стані сп’яніння:

  • ч. 1 ст. 130 КУпАП відповідальність — 17 000 грн із позбавленням права керування на 1 рік;
  • ч. 2 ст. 130 КУпАП відповідальність — 34 000 грн із позбавленням права керування на 3 роки з оплатним вилученням ТЗ чи без такого або адмінарешт на 10 діб з оплатним вилученням ТЗ чи без такого;
  • ч. 3 ст. 130 КУпАП відповідальність — 51 000 грн із позбавленням права керування на 10 років та конфіскацією транспортного засобу або адмінарешт на 15 діб із позбавленням права керування на 10 років та конфіскацією транспортного засобу.

Патрульні поліцейські закликають водіїв бути відповідальними та не порушувати закон. Адже нетверезий водій — це загроза для життя та здоров’я всіх учасників дорожнього руху.

Раніше повідомлялося, що водій BMW, який скоїв смертельну автопригоду під Миколаєвом, керував авто у стані наркотичного сп’яніння.

Крім цього, у Миколаєві на 10 тис. гривень оштрафували водія, який керував автомобілем у стані наркотичного сп’яніння. Також його на рік позбавили водійського посвідчення.