Виконком УАФ затвердив гасла «Слава Україні» та «Героям слава»: тепер вони мають статус офіційних футбольних символів

11 июня, 2021 12 :20

Виконком Української асоціації футболу (УАФ) затвердив офіційний футбольний статус гасел «Слава Україні» і «Героям слава!».

Про це написав президент УАФ Андрій Павелко.

«Виконком затвердив офіційний футбольний статус гасел «Слава Україні!» і «Героям слава!», які вже багато років є привітанням для мільйонів наших вболівальників в рідній країні, і по всьому світу. На всіх матчах наших збірних! Унікальний національний футбольний код, який містять в собі ці атрибути, об’єднав усіх українців, з різних регіонів України і наших земляків з різних країн і континентів. Ми зобов’язані і маємо за честь оберігати його і наповнювати новою силою єднання!», — написав Павелко.

Окрім гасел, виконавчий комітет також затвердив футбольні символи України. Відтепер, разом з малим гербом УАФ у вигляді Тризубу з написом «Ukraine», на всіх офіційних заходах УАФ, заходах за участю представників УАФ на міжнародній арені і в матчах національних збірних зможе використовуватися великий герб — карта України з Тризубом в центрі.

Нагадаємо, раніше УЄФА заявив, що Україна повинна прибрати з форми гасло «Героям слава». Начебто, воно має політичний підтекст.