У Миколаєві планують відремонтувати тротуари: почали з вулиці Генерала Карпенко

11 июня, 2021 14 :50

У Миколаєві розпочали масштабний ремонт пішохідних доріжок. Наразі укладають майже 2 тис. кв.м плитки по вул. Генерала Карпенко.

Про це повідомив заступник міського голови Сергій Коренєв під час престуру по об’єктах житлово-комунального господарства, який відбувся у четвер, 10 червня, передає пресслужба міськради.

Так, на замовлення департаменту ЖКГ на вул. Генерала Карпенко приводять до ладу значну ділянку – від пр. Центрального до міжквартального проїзду навпроти АЗС, загальною площею 1700 кв.м.

«Роботи здійснюються від пр. Центрального та з протилежного боку, від міжквартального проїзду. Найближчим часом вони будуть завершені. Відповідно до проєкту буде облаштовано й заїзд для громадського транспорту. Для цього департаментом внутрішнього фінансового контролю, нагляду та протидії корупції організовано демонтаж магазину на зупинці «Надія», — повідомив Сергій Коренєв.

Також він розповів, що у бюджеті департаменту є кошти для відновлення покриття тротуарів. Буде відремонтовано пішохідні доріжки по пр. Центральному, в районі Центрального міського стадіону, вулиць 1 та 2 Слобідських,  а також по вулицях Фалеєвській, Спаській, Великій Морській тощо.

Раніше повідомлялося, що у Миколаєві на тротарі напроти  ЖД вокзалу у плитці з’явилися дірки. Зазначається, що облаштували троутар лише на початку весни.