Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

Учнів гімназії №2 все ж таки відселять на період ремонтних робіт у навчальному закладі

12 июня, 2021 11 :17

Учнів 17 класів Миколаївської гімназії №2 планують все ж таки відселити з навчального закладу на період ремонтних робіт.

Про це MyCity повідомив заступник мера із «гуманітарних» питань Анатолій Петров.

Він зазначив, що вже оголошені торги на повторну експертизу. Після неї, буде вирішено які першочергові заходи з ремонту гімназії будуть проводити.

«Вже оголошені торги на повторну експертизу. Як тільки ми її отримаємо, ми будемо бачити першочергові заходи з якими треба працювати, бо експертиза повинна визначити, що там в першу чергу треба зробити. Відселення ми плануємо на період виконання ремонтних робіт. Все має бути добре — 1 вересня стабільно почнеться навчальний процес», — завірив Петров.

Що стосується самої експертизи, то вона займе приблизно 50 днів, а для її проведення місто повинно знайти 300 тисяч гривень.

Нагадаємо, раніше заступник мера Анатолій Петров говорив, нібито НУК ім Макарова готовий надати гімназії 20 аудиторій. А начальниця управління освіти міськради Ганна Личко не була певна, що відселення знадобиться.