Не «попливе»: Коренєв заявив, що бетонна плитка, яку кладуть по Потьмокінській, має гарантію мінімум на 3 роки

11 июня, 2021 15 :02

У Миколаєві продовжують ремонтувати багатостраждальну вулицю Потьомкінську. Місто вирішило не встелювати її новим асфальтом, адже це дуже дорого. Замість цього в центральній частині вулиці стелять бетонну плитку, а з країв облаштовують асфальтно-бетонною сумішшю.

Про хід робіт розповів директор департаменту ЖКГ міської ради та заступник мера Сергій Коренєв, пише MyCity.

«Минулого року почали влаштовувати це покриття, виконали два квартали. Цього року у нас новий підрядник, який займається вулицею Потьомкінською, і ми облаштовуємо від вулиці Громадянська до вулиці Лягіна, частково заходячи на квартал від Лягіна до Декабристів», — сказав Коренєв.

Він додав, що найближчим часом підрядник облаштовуватиме дорогу від Соборної до Московської. Роботи планують закінчити до серпня. Єдине, що терміни можуть змінитись через часті дощі.

Як відомо, раніше мер міста Олександр Сєнкевич говорив, що для капітального ремонту Потьомкінської потрібно мінімум 300 мільйонів гривень. За словами Коренєва, від цієї ідеї відмовились через її дороговизну. Зараз вулицю ремонтують через «поточний» вид ремонтних робіт.

Цього року для ремонту Потьомкінської витратили близько 7,5 млн гривень.

На запитання, чи не «попливе» плитка під час дощів і після руху нею важкого транспорту, Коренєв відповів, що на неї є гарантія, тобто мінімум 3-5 років вона повинна витримати.

«У центрі міста взагалі заборонений рух вантажівок, окрім доставки товарів до магазинів чи, коли люди якісь ремонти роблять. Усі матеріали сертифіковані, по договорам є гарантійний термін. Враховуючи те, що це поточний ремонт, здається, там 3 чи 5 років гарантії.

Нагадаємо, раніше віцемер розповідав, що що підрядник досі не приїхав доробляти Соборну площу через часті обшуки в департаменті ЖКГ.