На Миколаївщині продовжують ремонт дороги на Баштанку

11 июня, 2021 16 :47

На Миколаївщині продовжуються роботи з капітального ремонту в рамках програми «Велике будівництво» на дорозі Баштанка — Березнегувате.

Про це повідомляє Миколаївська ОДА.

Дорожні працівники продовжують роботи на дорозі О150214 Баштанка — Березнегувате на ділянці км 27+500 — км 36+620.

Наразі вже зроблене улаштування пiдстильних та вирiвнювальних шарiв основи з пiщано-щебеневих сумішей. Укладено вирівнюючий шар із асфальтобетонної суміші та видалені порослі вздовж дороги.

Повідомляється, що роботи фінансуються за рахунок субвенцій з державного бюджету в рамках програми Президента України «Велике Будівництво».

Дорожні роботи тривають, тому водіїв просять бути уважними та обережними на дорозі. Звертати увагу на обмежувальні знаки та не нехтувати правилами дорожнього руху.

Нагадаємо, що у Миколаєві триває ремонт траси М-14  на вулиці Веселинівській у мкрн. Варварівка. Для зручності містян та зменшення заторів ремонтні роботи проводяться навіть вночі.

Крім цього, на трасі Н-14 також продовжується ремонт дорожнього покриття. Роботи проводяться безпосередньо на 8-ми кілометровій ділянці в районі с. Ольгопіль (км 153 + 196 — 161 + 204) траси Н-14 Олександрівка — Кропивницький — Миколаїв.