На Миколаївщині офіційно стартував курортний сезон: біля 100 правоохоронців охоронятимуть порядок

11 июня, 2021 17 :12

За попередніми прогнозами, оздоровитись та відпочити на узбережжі Чорного моря Миколаївщини приїде велика кількість громадян. Задля цього правоохоронці вже приступили до охорони громадського порядку у курортних містах.

Про це повідомляє пресслужба поліції.

У четвер, 10 червня, для підтримання публічного порядку і безпеки в зонах відпочинку приступили майже 100 правоохоронців відділів та відділень поліції регіону, спецпризначенці та бійці Національної гвардії України. Задля якісного та оперативного реагування на звернення громадян у Коблевому та Рибаківці розпочали роботу сезонні поліцейські станції. Вони діятимуть упродовж всього курортного сезону.

Готовність підлеглих до роботи на Чорноморському узбережжі проінспектували заступник начальника ГУНП Олексій Ляшенко, начальник Управління превентивної діяльності Ігор Гончаренко та керівник Миколаївського районного управління поліції Олег Гудима.

«Ваше основне завдання – забезпечення безпеки відпочиваючих, попередження вчинення правопорушень та оперативне реагування на всі повідомлення громадян, – зазначив заступник начальника обласного главку поліції. – Працюйте сумлінно та виконуйте всі поставлені завдання професійно, від вашої роботи залежить спокій і безпечний відпочинок людей».

На охорону публічного порядку вже заступили піші патрулі. Маршрути патрулювання нарядів максимально наближені до місць оздоровлення та дозвілля відпочиваючих. Також на чергування заступають співробітники чергової частини, слідчо-оперативна група, група реагування патрульної поліції, а дільничні офіцери здійснюють прийом громадян.

Поліцейські станції працюють у цілодобовому режимі, співробітники яких націлені на вирішення нагальних проблем як місцевих мешканців, так і гостей курортної зони.

Раніше повідомлялося, що рятувальники розкритикували владу Коблівської ОТГ за відсутність підрозділу пожежної охорони в курортній Рибаківці. 

Крім цього, австрійський архітектор Лаура Шпінадель презентувала проект розвитку містобудування курортної зони і створення майбутньої візуалізації курорту Коблево.