COVID-сертифікат для повністю провакцинованих мешканців Миколаївщини буде діяти один рік

11 июня, 2021 17 :30

Усі мешканці Миколаївської області, які пройшли повну вакцинальну сесію, будуть забезпечені сертифікатами. Термін їх дії один рік.

Про це повідомляє Миколаївська ОДА.

Як розповів заступник начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації Олег Бабін, отримати сертифікат можна буде в будь-якому закладі охорони здоров’я, а не тільки у свого сімейного лікаря.

На сьогоднішній день на Миколаївщині 7 944 осіб вже двічі отримали щеплення від коронавірусної хвороби. Загалом вакцинацію пройшли 57 650 осіб.

Щеплюють жителів Миколаївщини трьома вакцинами: AstraZeneca, Pfizer Comirnaty, CoronaVac.

Імунітет проти коронавірусної хвороби після їх введення тримається протягом року.

Графіки як вакцинації, так і ревакцинації суворо дотримуються.

«Для проведення вакцинації не потрібна декларація. З собою необхідно мати паспорт та ідентифікаційний код. Вакцинуватися можна незалежно від місця проживання в будь-якому пункті щеплення», — акцентував Олег Бабін.

Сьогодні в області діють 108 пунктів щеплення від COVID-19, які успішно виконують завдання з масової вакцинації населення та функції центрів вакцинації.

Вони зручні та доступні мешканцям Миколаєва та області, які бажають вакцинуватися. Для проходження вакцинації люди можуть звертатися до центрів первинної медико-санітарної допомоги за місцем проживання.

Будь-хто, охочий вакцинуватися у вихідні дні (незалежно від того, до якої категорії належить), може звертатися до ЦПМСД області для отримання щеплення.

Пункти щеплення працюють з ранку до 17:00.

«Для проведення вакцинації не потрібна декларація. З собою необхідно мати паспорт та ідентифікаційний код. Вакцинуватися можна незалежно від місця проживання в будь-якому пункті щеплення», — акцентував в ході брифінгу Олег Бабін.