Прокуратура через суд вимагає від підрядника, що займався будівництвом басейну в Баштанці, повернути більше 13 млн гривень

11 июня, 2021 15 :19

Баштанська окружна прокуратура Миколаївської області подала до суду на підрядника, що будував скандальний басейн у Баштанці. Прокурори вимагають повернути 13,2 млн гривень авансу, який отримала фірма.

Про це йдеться у пресрелізі прокуратури.

Як встановили прокурори, протягом 2018-2019 років міська рада Баштанки уклала два договори з підрядником на будівництво басейну для плавання по вулиці Героїв Небесної Сотні, 29-а. За вказаними договорами підрядник отримав від Баштанської міської ради попередню оплату в загальній сумі 13,2 млн грн.

Незважаючи на отримання коштів, підрядник обов’язки свої не виконав.

«У порушення умов договорів підряду, підрядником роботи з будівництва басейну у встановлений строк не виконані, а попередня оплата, яка йому була перерахована за умовами договорів, документально не підтверджена та замовнику не повернута», — йдеться у пресрелізі.

Реагуючи на це, прокуратура звернулась до Господарського суду Миколаївської області з позовом про повернення бюджетних коштів.

Наразі судом у справі відкрито провадження.

Як відомо, будівництвом басейну займалась компанія з Києва «Ювента груп Україна».  Роботи почались ще до оголошення тендеру, проте продовжились протягом 2018 року. Але після того, як на парламентських виборах кандидат до ВРУ Андрій Вадатурський програв Ігорю Негулевському, роботи різко зупинилися. Повідомлялося, що саме Вадатурський був активним лобістом проекту.

Уже після зупинки робіт місцеві жителі фіксували, що в чашу басейну взимку залили водою, щоб можна було там кататися на ковзанах.

Яку шкоду конструкціям спричинили такі дії, — достеменно невідомо.