Апеляційний суд залишив без зміни вирок гвалтівнику 52-річної мешканки Миколаївщини

11 июня, 2021 18 :32

Миколаївський апеляційний суд залишив без зміни вирок 32-річному мешканцю жителя смт Ольшанське Миколаївського району за зґвалтування 52-річної жінки  (ч. 2 ст. 152 КК України).

Про це повідомляє пресслужба прокуратури.

Відомо, що подія трапилася у січні 2019 року. Засуджений, раніше судимий за аналогічний злочин, застосовуючи фізичне насильство, зґвалтував жінку, спричинивши легкі тілесні пошкодження, що призвели до короткочасного розладу здоров’я.

Під час судового розгляду, обвинувачений свою вину не визнав та на підставі ст. 63 Конституції України відмовився давати показання. Однак, прокурором його вину в інкримінованому злочині було доведено в повному обсязі. Проте, звинувачений подав апеляційну скаргу.

Колегія судів Миколаївського апеляційного суду відхилила апеляційні скарги засудженого та його захисника, а вирок Миколаївського районного суду стосовно зловмисника залишила без змін.

Таким чином, чоловіка було визнано винним у кримінальному злочині передбаченому ч. 2 ст. 152 КК України та залишено без зміни вирок — 10 років позбавлення волі.

Раніше повідомлялося, що Миколаївський апеляційний суд не задовольнив скаргу 32-річного обвинуваченого, та залишив незмінним покарання у вигляді 12 років позбавлення волі за зґвалтування 12-річної падчерки.