Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

У поїзді Рахів-Київ помер пасажир: він впав із верхньої полиці і вдарився головою

12 июня, 2021 14 :42

В ніч на 12 червня у поїзді №358 Рахів-Київ помер пасажир. Чоловік впав із верхньої полиці, проте почував себе добре. А за декілька годин постраждалий помер.

Про це повідомляє пресслужба «Укрзалізниці».

За попередньою інформацією пасажир близько третьої ночі впав з верхньої полиці. Після падіння він повідомив дружині, що почуває себе добре. Під ранок чоловіку стало гірше, і поїзна бригада викликала швидку медичну допомогу на найближчу станцію — Фастів. По прибуттю поїзда медики зафіксували смерть чоловіка, забоїв на його тіли не виявлено.

В УЗ зазначили, що полиця з якої впав пасажир, була облаштована ременями безпеки, якими він, на жаль, не скористався.

Укрзалізниця закликає пасажирів неухильно дотримуватися правил безпеки та поведінки на об’єктах залізничного транспорту. Також просить пасажирів під час подорожі на верхніх полицях використовувати ремені безпеки та обмежувальні поручні.

Раніше повідомлялося, що «Укрзалізницею» було прийняте рішення обладнати вагони місцями для перевезень велосипедів, а також збільшити зручність користування. Кріплення для велосипедів знаходяться в першому та десятому вагонах.