Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

На Ширлані військові випробували комплекс самозахисту літаків типу Ан-26 від керованих ракет

12 июня, 2021 18 :42

На Широколанівському військовому полігоні пройшов успішні випробування комплекс захисту турбогвинтових літаків ВТА типу Ан-26 від ТОВ «Науково-виробнича фірма «Адрон».

Про це Defense Express розповіли в НВФ «Адрон».

Випробування пройшли ще у першій половині травня поточного року.

Цей комплекс призначений для захисту літаків ВТА від керованих ракет з інфрачервоними системами самонаведення.

«Актуальність розв’язання такої задачі не викликає сумнівів. Наприклад, у 2014-2015 роках над тимчасово окупованою територією України були збиті літаки Ан-26 і Ан-30 із застосуванням керованих ракет, що супроводжують ціль за її інфрачервоним випромінюванням», – зазначають у НВФ «Адрон».

До комплексу захисту входять комбіновані пристрої викиду хибних теплових цілей (ХТЦ) «Адрос» КУВ 26-50 і станція оптико-електронного подавлення (СОЕП) «Адрос» КТ-03У, встановлені у спеціальних контейнерах.

Літак типу Ан-26 може нести чотири таких контейнери, кожен з яких вміщує 80 ХТЦ калібру 26 мм і 40 ХТЦ калібру 50 мм.

Нова СОЕП генерує більш потужний, ніж у СОЕП «Адрос» КТ-01АВ, завадовий сигнал, та має нові закони його модуляції.

Працюючи в парі, КУВ і СОЕП забезпечують високу ефективність захисту літаків типу Ан-26, що і показали результати проведених державних випробувань.

Нагадаємо, що на полігоні Широкий Лан відбулися випробування 155-мм САУ «Богдана». На сьогодні виготовлено лише перший дослідний зразок, який пройшов ходові випробування.

Крім цього, на Миколаївському військовому полігоні «Широкий Лан» успішно провели випробувальні пуски українських реактивних снарядів калібру 122 мм «Тайфун-1» до РСЗВ «Град».