У Миколаєві під час перевірки стану маршруток виявили порушення: хто заплатить штраф

13 июня, 2021 09 :12

У четвер, 10 червня, працівники управління транспортного комплексу, зв’язку та телекомунікацій міської ради спільно з інспекторами відділу безпеки дорожнього руху управління патрульної поліції у Миколаївській області провели рейд з перевірки пасажирських транспортних засобів.

Про це повідомляє Миколаївська міська рада.

Перевірили автобуси таких підприємств-перевізників: ПП «ПіК» — маршрути №№ 10, 17, 34, 91; ТОВ «Приватавтолюкс» — маршрути №№82,89.

За результатами перевірок було складено 5 постанов за порушення технічного стану автобусів на водіїв та накладено відповідні штрафні стягнення. Крім того, було складено 2 постанови на механіка підприємства ПП «ПіК», який допустив виїзд на лінію автобусів у незадовільному технічному стані, що передбачає стягнення штрафу.

Усі транспортні засоби, у яких виявлені порушення, були не допущені до подальшої роботи за маршрутом. Керівникам підприємств-перевізників було негайно наголошено щодо усунення відповідних порушень та недопущення подібного у подальшому. Адже саме належний технічний стан автобусів це запорука безпечних перевезень.

Нагадаємо, що після підняття тарифу на проїзд у миколаївських маршрутках, на дорогах міста збільшилася кількість транспортних засобів. 

Крім цього, з 1 червня у Миколаєві підвищили вартість проїзду у маршрутних таксі до 6-7 гривень.