Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

У Коблево стартував фестиваль «Koblevo Freedom Fest»: зібралися понад 1 тис. гостей

12 июня, 2021 17 :15

На Миколаївщині, у курортному містечку Коблево, 12 червня стартував фестиваль всеукраїнського рівня «Koblevo Freedom Fest».

Про це у соцмережі повідомив голова Миколаївської ОДА Віталій Кім.

За його словами,  фестиваль об’єднав понад 1000 учасників та 150 колективів.

«Підфести, чемпіонати, майстер-класи та безліч розваг. Це і мотошоу, і запуск кайтів-гігантів, і аквабайки, і кубок з волейболу, і флайбордінг, і піротехнічне шоу, а також концерти улюблених зірок», — поділився губернатор.

Крім цього, на фестивалі планується поставити рекорд України з флайбордингу. Вперше в Україні над водою піднімуться майже 15 спортсменів.

Такий фестиваль проводиться вперше, але планується зробити його щорічним.

«Такий мультифестиваль у Коблеве проводимо вперше, є плани зробити його щорічним. Ми активно будуємо автошляхи до туристичних дестинацій. Вже готові нові сучасні дороги з Кропивницького та Дніпра, час подорожі до моря з цих напрямів скоротився вп’ятеро. В цьому році починаємо будівництво «Миколаївської Рив’єри» – дороги, що об’єднає всі причорноморські курорти Миколаївщини», — розповів Віталій Кім.

Нагадаємо, що за минулу добу у Миколаївській області було зареєстровано 45 нових випадків COVID-19. Вже тиждень кількість захворювань у регіоні не перевищує 100 осіб.

Щодо фестивалю, то Koblevo Freedom Fest триватиме з 11 по 13 червня. Також пройде чемпіонат «Аквабайк 2021».