У Вознесенську атракціон із людьми почав битися об огорожу: постраждали четверо осіб

13 июня, 2021 12 :38

У Вознесенську, 12 червня, дав збій один із атракціонів. У результаті події травмовано декілька осіб, одного чоловіка госпіталізували.

Про це повідомляє «Вознесенський вісник».

Подія сталася близько опівночі під час святкування Дня міста. За лічені секунди після запуску, автоматика атракціону дала збій. Спочатку у пасажирів почали відкриватися кріплення безпеки, а потім маятник із людьми почав битися об огорожу.

За словами свідків, збій стався через недбалість оператора атракціону, який натиснув не ті кнопки. До речі, одразу після інциденту оператор втік, а постраждалих визволяли з поламаного атракціону небайдужі перехожі.

Як повідомили у пресслужбі поліції, внаслідок несправності атракціону травмувань у вигляді забоїв зазнали троє громадян 28-ми, 29-ти та 21-го років. Ще один чоловік 33-х років порізав руку, розбивши скло кабіни каси, намагаючись зупинити атракціон. Життю та здоров’ю потерпілих наразі нічого не загрожує.

Оператор і дівчина касир зникли у невідомому напрямку, їх розшукує поліція.

На місце події негайно прибули представники адміністрації міста та поліція. З коментаря Андрія Жукова і Спартака Гукасяна стало відомо, що всі офіційні договори та документи з надавачем послуги є, міська рада стає на бік постраждалих і зробить все можливе для того, щоб винні понесли відповідальність.

Раніше повідомлялося, що в північному італійському регіоні П’ємонт обірвалася канатна дорога. В насліок падіння зі значної висоти кабіни з пасажирами, загинуло 9 осіб.