Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

«Безпека під ногами»: у Миколаєві планують додатково освітити пішохідні переходи

13 июня, 2021 15 :53

Платформа «МрійДій» та ТОВ «Електроінстал» реалізовують у Миколаєві ініціативу «Безпека під ногами». Планується оснастити пішохідні переходи додатковим освітленням, яке буде дублювати сигнал світлофору.

Про це повідомляється на сторінці «МрійДій» у соцмережі.

Мета цього проекту – створити умови для безпеки людей на пішохідних переходах шляхом влаштування додаткового освітлення, яке буде дублювати сигнал основного світлофора на тротуарах біля переходу і давати додатковий світловий сигнал пішоходам.

Локація для реалізації обрана за вибірковим опитуванням різних вікових груп жителів міста — це перехід через проспект Центральний в районі вул. Садова (від Сіті-центру до готелю «Миколаїв»).

Наразі виконавці проєкту чекають на отримання обладнання — і переходять до реалізації.

Ініціатива реалізовується в рамках проекту «Молодіжна школа соціально-відповідального бізнесу: навчання для протидії наслідкам пандемії COVID-19» за підтримки Уряду Швеції та Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні «Посилене партнерство для сталого розвитку» у спвпраці з Представництвом DVV International в Україні, Управлінням молодіжної політики Миколаївської міської ради, Управлінням молоді та спорту Миколаївської ОДА, ГО «Клуб сталого розвитку «Південна ініціатива», ГО «Міфарт».