Миколаївські гвардійці посіли третє місце у змаганнях кінологів

13 июня, 2021 16 :12

На Миколаївщині пройшли змагання кінологів на першість Південного ОТО. Миколаївські військовослужбовці посіли третє місце.

Про це повідомляє пресслужба військової частини 3039 Нацгвардії України.

Змагання з багатоборства кінологів та їх підопічних відбувалися з 8 по 11 червня на базі військової частини 3039.

«Я дуже задоволений своїм результатом оскільки ми наполегливо та постійно тренувалися. Для мене найголовніше – це любов до свого чотирилапого напарника, без цього ніяк, друге – це терпіння і третє – постійна робота над собою та собакою», – розповідає старшина Артем Карпенко.

За період змагань сім команд виконали вправи загального і спеціального курсу дресирування службових собак, а саме: виконання голосових команд та подолання смуги перешкод. Разом зі службовими собаками виконали вправи по розшуку злочинця по запаховому сліду, обшук місцевості, затримання. Аби чотирилапі усе це вміли, кінологам доводиться працювати із ними щодня. І вони роблять це самовіддано та професійно.

«Такі змагання проводяться з метою організації якісної підготовки наших чотирилапих помічників, оскільки служба кінологів дуже важлива. Окрім того, собаки постійно виїжджають на виконання бойових завдань в район бойових дій на сході країни», – розповів начальник кінологічної служби Південного ОТО полковник Олександр Кондратьєв.

За результатами змагань перше місце зайняла кінологічна пара військової частини 3029 із Запоріжжя, друге місце посіли учасники військової частини 3033 також із Запоріжжя та третє місце виборола військова частина 3039 з Миколаїв. Кожного з переможців було нагороджено медалями, кубками та дипломами.

Раніше повідомлялося, що у Миколаєві модернізують підготовчий центр для собак-поліцейських .На сьогоднішній день в лавах поліції Миколаївщини «служать» 29 собак, яким ввкрай необхідні належні умови утримання та тренування.