На Миколаївщині відкрили притулок для постраждалих від домашнього насильства

13 июня, 2021 17 :23

Минулої середи, 9 червня, в Миколаївській області відкрився  притулок для осіб, які постраждали від домашнього насильства.

Про це повідомляє Миколаївська облдержадміністрація.

Мета діяльності притулку – створення безпечних умов для тимчасового цілодобового перебування таких осіб та отримання ними комплексу соціальних послуг.

У відкритті притулку взяли участь заступник голови Миколаївської облдержадміністрації Олександр Трайтлі, голова Представництва Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні Хайме Надаль, директорка департаменту соціального захисту населення Миколаївської облдержадміністрації Оксана Єльчієва, директорка обласного центру соціальних служб Світлана Янковська, директорка обласного центру соціально-психологічної допомоги Світлана Губарєва.

Зазначається, що кошти на ремонт приміщення та придбання обладнання для притулку були виділені Представництвом Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні.

Оксана Єльчієва наголосила, що наразі проводиться активна робота з територіальними громадами області щодо подання заявок до Міністерства соціальної політики України на отримання субвенції з державного бюджету на створення спеціалізованих служб підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства.

Раніше повідомлялося, що аналогічний центр відкрили й у Миколаєві. Він функціонуватиме на базі міського центру соціальних служб і представляє собою дві облаштовані кімнати, де жінки можуть знайти прихисток, отримати психологічну, соціальну та правову допомогу від кваліфікованих спеціалістів,