Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

Місце на політ у космос з Джеффом Безосом продали за 28 млн доларів

13 июня, 2021 22 :18

Космічна компанія Blue Origin мільярдера Джеффа Безоса продала місце на свій перший туристичний політ у космос за 28 млн доларів. Ім’я переможця аукціону не розголошується.

Про це повідомляє CNBC.

Повідомляється, що переможець аукціону полетить в космос разом з Безосом і його братом на ракеті New Shepard, запуск якої запланований на 20 липня. Blue Origin оголосить ім’я переможця аукціону в найближчі тижні.

Також повідомляється, що торги почалися з позначки 4,8 млн доларів, але швидко перевалили за 20 млн. Виручка буде передана некомерційній організації Blue Origin, орієнтованій на освіту.

Ракета New Shepard має доставити космічну капсулу з людьми на висоту понад 100 кілометрів. Апарат здійснив більше десятка успішних випробувальних польотів без пасажирів.

Автономна система розрахована на перевезення до шести осіб. У капсулі є масивні вікна, через які пасажири можуть спостерігати за польотом близько трьох хвилин в умовах невагомості, перш ніж повернутися на Землю.

У травні повідомлялося, що Джефф Безос оголосив, що відправиться в космос на першому пілотованому космічному кораблі New Shepard, створеному його компанією Blue Origin. Разом з ним відправиться його брат Марк і переможець аукціону.