Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

У Миколаєві презентували книгу творів Степана Бандери

13 июня, 2021 20 :19

У Миколаївській обласній універсальній науковій бібліотеці презентували книгу творів Степана Бандери «Перспективи Української Революції».

Про це повідомляють у бібліотеці.

Презентація наново перевиданих творів Степана Бандери відбулася 9 червня. Вперше збірка праць Степана Бандери побачила світ у 1978 р. в Мюнхені. Через понад двадцять років її перевидали в Україні видавництво «Відродження» та Інститут національного державознавства.

Учасники презентації у своїх виступах наголошували на актуальності книги та підкреслювали, що попри роки, що сплинули з моменту першого виходу книги, вона і сьогодні не втратила не тільки теоретичної цінності, але й лишається актуальною у практичному сенсі.

Організатори передали у дар Миколаївській обласній універсальній науковій бібліотеці примірник «Перспектив Української Революції» і усі, хто цікавиться історією становлення української нації та сучасним державотворенням, можуть ознайомитись з творами Степана Бандери у книжковій залі бібліотеки.