Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

Миколаївців запрошують здати кров та взяти участь у благодійній акції

14 июня, 2021 18 :12

Організатори благодійної донорської ініціативи « Крапля до краплі» запустили низку масштабних проєктів. Зокрема, до Всесвітнього дня донору усі бажаючі миколаївці можуть здати кров та взяти участь у благодійній акції.

Про це повідомляють організаторі проєкту.

Так, 14 червня відзначають Всесвітній день донора крові – міжнародний захід, заснований ВООЗ понад 15 років тому.

Проєкт «Крапля до краплі» є спільною ініціативою руху «ДонорUA» та бренду артезіанської вод  «Природне Джерело». Його було створено в жовтні 2020 року. Ініціатива активно шукає всі можливі шляхи вирішення проблеми дефіциту донорської крові на всеукраїнському рівні – і знаходить їх.

Завдяки проєкту «Крапля до краплі» та кожному, хто його підтримав, вже вдалося зібрати понад 900 тис грн, організувати близько 3 500 донацій та врятувати більше 10 тисяч людських життів.

Наразі триває активна підготовка до «ДонорUA Awards» – церемонії нагородження донорів крові. Сьогодні, 14 червня, у  Всесвітній день донора крові, організатори та відомі українці особисто привітають всіх заслужених, почесних, активних донорів.

Крім цього, донором може стати кожен бажаючий. В межах проєкту «Крапля до краплі» безкоштовну артезіанську питну воду для донорів доставляють в найбільші міста України: Київ, Дніпро, Одесу, Львів, Харків, Житомир, Вінницю. Незабаром до акції матимуть змогу долучитися й благодійники Миколаєва. Для цього необхідно буде просто прийти в місцеві центри крові та здати кров, тромбоцити чи плазму – і отримати пляшку води «Природне Джерело» за свій внесок у добру справу. Якщо людина не має змоги зробити донацію, вона також може долучитися до проєкту, просто придбавши пляшку води «Природне Джерело»: частина прибутку від продажів перераховується на розвиток донорського руху.

Стежити за актуальними новинами проєкту «Крапля до краплі» можна на платформах  «ДонорUA» та ГК «Нові Продукти». Аби стати учасником донорського руху та допомагати рятувати життя, можна зареєструватися на офіційному сайті «ДонорUA».

Кожен зареєстрований користувач отримуватиме повідомлення, коли буде необхідна кров.

«ДонорUA» – автоматизована система рекрутингу та управління донорами крові, що розроблена з метою популяризації донорського руху в Україні. На платформі проєкту донори мають можливість ознайомитись з корисною інформацією, отримати консультацію лікаря онлайн щодо кроводачі, обрати центр крові або конкретного реципієнта.

Раніше повідомлялося, що з початку 2021 року донорами крові на Миколаївщині стали понад три тисячі осіб.