Вперше за 20 років: МФК «Миколаїв» закінчив сезон на 4 місці

14 июня, 2021 11 :43

МФК «Миколаїв» провів останню гру чемпіонату Першої ліги проти «Агробізнесу». Команди розписали нічию 1:1. Таким чином, колектив із Миколаєва посів четверту стрічку в турнірній таблиці всього чемпіонату.

Про це йдеться на сайті МФК.

Дебют матчу був за «корабелами». Вже на 2-й хвилині м’яч після удару Охрончука з-за меж штрафного просвистів біля стійки.

Але потім більше атакував саме «Агробізнес». На 8-й хвилині Бубенцов виграв верхову дуель у Груші, а на 21-й хвилині Бойчук головою пробив вище рамки.

На 32-й хвилині контратака МФК «Миколаїв» завершилася голом: Порох у штрафній «Агробізнесу» скинув на Яворського, той обіграв захисника і з розвороту з дев’яти метрів вколотив м’яч під поперечину. 0: 1.

Після голу гості перехопили ініціативу. На 41-й хвилині «Агробізнесу» вдалася кинджальна контратака. Когут промчав по флангу і прострілив у воротарський, де захисники МФК «Миколаїв» проґавили Грушу, який з кількох метрів відправив м’яч у сітку. 1: 1.

На початку другого тайму миколаївці створили три гольових моменти. На 47-й хвилині головою бив Яворський, на 50-й хвилині Куксенко з гострого кута вистрілив повз ворота. А на 52-й хвилині той же Куксенко пробив зі штрафного від бровки, і м’яч, нікого не зачепивши, влучив у стійку.

Потім гра вирівнялася. «Агробізнес» мав пару невеликих моментів, але захисники і Бубенцов ліквідували загрозу. МФК «Миколаїв» також загрожував воротам Мозіля, але рахунок не змінився.

В результаті поєдинку МФК «Миколаїв» зберіг за собою четверте місце в турнірній таблиці.

«Відзначимо, що такого результату МФК «Миколаїв» не добивався двадцять років! У чемпіонаті 2000-2001 команда фінішувала в Першій лізі четвертою, в сезоні 2002-2003 років — п’ятою. І ось новий спалах в історії миколаївського футболу!», — йдеться на сайті команди з Миколаєва.