Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

В Миколаєві демонтували дві незаконні «наливайки»

14 июня, 2021 17 :05

В Миколаєві демонтували дві незаконні «наливайки»: біля університету ім Сухомлинського, іншу на Проспекті Героїв України.

Про це повідомляє Департамент внутрішнього фінансового контролю, нагляду та протидії корупції.

«Місто позбулося двох наливайок. Одна з них спотворювала сквер «Університетський» (ім. О. М. Гмирьова). Студентам Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського таке сусідство явно не потрібно було, адже навіть кафетерієм споруду не назвеш. В такому місці не посидиш з ноутбуком, дописуючи курсовик», — йдеться у повідомленні.

Друга «наливайка» розташовувалася на ПГУ, 20.

«Варто подякувати Федору Панченку. Саме він виніс на сесію проект рішення про відмову господарям у продовженні оренди. І депутати його підтримали. Жителі округу вдячні, що позбулися закладу, відвідувачі якого перетворювали їх життя на страшний сон», — повідомив Андрій Єрмолаєв, директор департаменту внутрішнього фінансового контролю, нагляду та протидії корупції.

Нагадаємо, що по вулиці Архітектора Старова прямо посеред газону побудували незаконний маф.