Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

У Миколаєві новобранці Нацгвардії присягнули на вірність українському народові

14 июня, 2021 14 :09

У військовій частині 3039 Національної гвардії України, що базується у Миколаєві, новобранці строкової служби склали присягу на вірність українському народові.

Про це повідомляє пресслужба військової частини.

У зв’язку із пандемією COVID-19 та забороною на проведення масових заходів, цьогоріч ритуал складання Військової присяги відбувся з дотриманням усіх карантинних вимог, без відвідувачів у форматі онлайн.

Військовий капелан протоієрей Володимир Сеньковський благословив поповнення на ратну службу:

«Впевнений, що кожний з вас буде сумлінно виконувати свій службовий обов’язок в ім’я збереження добра, миру та спокою в Україні. Тож хочу від усього серця бажаю кожному із вас здоров’я, сил та натхнення, будьте завжди вірними народу України та словам присяги».

Протягом місяця, під час навчального збору, гвардійці опановували базову військову підготовку, після чого вони приступлять до виконання своїх службових обов’язків.

Найближчим часом на гвардійців чекає двотижнева підготовка за військовими спеціальностями та урочисте вручення зброї.

Раніше повідомлялося, що у військовій частині 3039 Національної гвардії України урочисто відкрили та освятили військову капличку.

Крім цього, у Миколаєві пройшли змагання кінологів на першість Південного ОТО. Миколаївські військовослужбовці посіли третє місце.