Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

Патрулі Нацгвардії за тиждень виявили у Миколаєві понад 60 правопорушників

14 июня, 2021 15 :02

Минулого тижня патрулі Нацгвардії у Миколаєві виявили 63 правопорушника. Зокрема, у жінки було вилучено згорток із наркотичною речовиною.

Про це повідомляє пресслужба військової частини.

Нацгвардійцями було виявлено та передано працівникам Національної поліції 59 осіб за адміністративні правопорушення та 4 особи за підозрою у вчиненні злочинів:

  • одну особу за статтею 185 (крадіжка);
  • три особи за статтею 309 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту).

Повернуто майна на суму 1 500 грн, вилучено наркотичних речовин — 4 гр.

Так, у неділю, 13 червня, під час патрулювання Заводського району Миколаєва, військовий наряд гвардійців звернув увагу на громадянку, яка прискорила ходу та виглядала знервованою, коли побачила гвардійців.

Під час поверхневого огляду у жінки було виявлено згорток з кристалічною речовиною ймовірно наркотичного походження.

На місце події гвардійці викликали слідчо-оперативну групу, чоловіка передали працівникам Національної поліції для проведення подальших слідчих дій.

Нагадаємо, що понад 40 нацгвардійців приступили до нагляду за порядком в курортній зоні та місцях масового відпочинку у Коблево.