Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

Дормашину в Миколаєві знову затопило: зі зливостоків діставали клейонку, пляшки та інше сміття

14 июня, 2021 15 :06

У Миколаєві в районі Дормашини знову затопило дорогу після зливи.

Кореспондент MyCity веде пряму трансляцію з місця подій.

На кадрах можна побачити покинуті авто, які затопило водою. Рівень води сягає капоту автомобілів: салони та багажники автівок також заповнені водою. Крім цього, щоб перейти на інший бік вулиці Громадянської, треба зняти взуття та підкотити штани. Але не факт, що це допоможе не промокнути.

На проспекті Центральному на момент зйомки працювала комунальна служба «ЕЛУ автодоріг», яка розчищала зливосток від будівельного сміття. За попередньою їнформацією, сміття потрапило через будівництво магазину «АТБ».

В деяких місцях біля Дормашини рівень води сягав пів метра.

В «ЕЛУ Автодоріг» повідомляють, що зливостоки відремонтовані, але забиті сміттям. Працівники витягли звідти клейонку, ганчірки, палки, пляшки, пакети та інший непотріб, якого там не повинно було бути.

Станом на 15:14 зливостоки очищені, вода з обох боків проспекту Центрального почала активно «відходити». Рух транспорту відновлено, але водії автівок, які затопило, й досі не можуть рушити з місця.