Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

В одному із магазинів Миколаєва продавали нелегальний алкоголь та цигарки: податкова вилучила товара на 26 тис гривень

15 июня, 2021 19 :49

Головне управління ДПС у Миколаївcькій області виявило у магазині нелегальний алкоголь та цигарки на суму понад 25 тис. гривень.

Про це повідомляють у податковій.

Днями, фахівці податкової служби провели контрольно-перевірочні заходи зупиночного павільйону, розташованого за адресою: м. Миколаїв, вул. Корабелів, 7, в якому продавали алкогольні напої та тютюнові вироби.

У ході перевірки було встановлено, що у суб’єкта господарювання немає ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними та тютюновими виробами, реєстратора розрахункових операцій, та продається необлікований підакцизний товар на загальну суму 26 тис. гривень.

До суб’єкта господарювання будуть застосовані штрафні санкції, підакцизний товар було вилучено відповідно до чинного законодавства.

У податковій нагадують, що згідно із нормами податкового законодавства України, суб’єкти підприємництва до початку здійснення діяльності з роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами зобов’язані отримати відповідну ліцензію та мати реєстратор розрахункових операцій.

Суб’єкти господарювання, які здійснюють діяльність на території  Миколаївської області, можуть отримати ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами у Центрах обслуговування платників, або в управлінні  контролю за підакцизними товарами Головного управління ДПС у Миколаївській області за адресою: м. Миколаїв, вул. Нікольська, 47.

Раніше повідомлялося, що у магазинах Миколаєва провели ряд обшуків та виявили контрафактного алкоголю та цигарок на 70 тис. гривень.