Футболіст збірної Данії, у якого прямо під час матчу зупинилось серце, записав звернення з лікарні

15 июня, 2021 13 :36

Капітан збірної Данії Крістіан Еріксен, який в матчі Євро-2020 проти Фінляндії пережив зупинку серця, опублікував фото з госпіталю.

Про своє самопочуття Еріксен розповів на своїй сторінці в Instagram.

«Привіт усім. Дуже дякую за вашу підтримку й повідомлення зі всього світу. Це багато значить для мене й моєї сім’ї. Зі мною все гаразд. Мені ще треба буде пройти обстеження в лікарні, але я почуваю себе добре. Тепер я вболіватиму за хлопців зі збірної Данії в наступних матчах. Грайте за всю Данію», — написав Еріксен.

Як відомо, під час матчу Данія-Фінляндія в Еріксена зупинилось серце і він впав. Арбітр швидко зупинив гру, а на поле викликали лікарів, яким довелося за допомогою дефібрилятора реанімувати футболіста. Як пізніше розповів лікар збірної, їм це вдалося зробити з першого разу, дякуючи швидкій реакції рефері й партнерів по команді.

Також світ облетіли фото, на яких гравці збірної Данії закрили собою лежачого Еріксена та лікарів, щоб страшну картину не бачили камери й глядачі на стадіонах, а капітан збірної Сімон Кйаер разом із голкіпером Каспером Шмейхелем заспокоювали дружину Еріксена, яка знаходилась за кілька десятків метрів від поля. Під час реанімаційних процедур гравці Даній плакали.

Футболіста вдалося реанімувати, й залишав поле він уже в свідомості.