У Миколаєві підприємець намагався продати кіоск, який підлягає зносу

15 июня, 2021 16 :11

Миколаївський підприємець на одному із сайтів з продажу розмістив об’яву про те, що продає кіоск. На перший погляд нічого такого, але за рішенням суду споруда повинна бути демонтована.

Про це повідомляє департамент внутрішнього фінансового контролю, нагляду та протидії корупції Миколаївської міськради.

«Що робить людина, коли дізнається, що її кіоск будуть зносити? Не повірите! Дає оголошення: продаю кіоск! Це було би смішно, якщо це був би анекдот. Але це реальний вчинок одного миколаївського підприємця. Суд зобов’язав його звільнити самовільно зайняту земельну ділянку по вулиці Лазурній та повернути її Миколаївській міській раді, попередньо звільнивши від споруд. Через деякий час в мережі з’являється оголошення про продаж. В ньому підкреслено, що це не який-небудь МАФ, а капітальна споруда, законна приватна власність. Як бізнесмен сподівається оформляти таку угоду – залишається тільки здогадуватися», — розповів директор департаменту Андрій Єрмолаєв.

В антикорупційному департаменті наголошують, що перед придбанням нерухомості слід бути обачними та пильними, треба ретельно перевіряти документи, щоб не потрапити в халепу.

Раніше повідомлялося, що у мікрорайоні «Північний» Миколаєва за ніч  з’явився кіоск прямо посеред алейки біля проїжджої частини.