Refresh

This website mycity.mk.ua/ is currently offline. Cloudflare's Always Online™ shows a snapshot of this web page from the Internet Archive's Wayback Machine. To check for the live version, click Refresh.

Школяра з Миколаєва запросили до Чикаго презентувати власні ідеї у галузі ядерної енергетики

15 июня, 2021 16 :48

Учень Миколаївського морського ліцею імені професора М. Александрова Артем Арамма поїде до Наукової школи на базі Аргонської національної лабораторії, щоб презентувати власні ідеї з питань важливих для ядерної галузі.

Про це повідомляє Миколаївська міськрада.

Напередодні хлопець став переможцем у конкурсі науково-дослідницьких робіт.

Конкурс створено Національним центром «Мала академія наук України» та партнерами: Аргонською національною лабораторією (США), Громадською спілкою «Європейська мала академія наук EuroJAS», Київським національним університететом імені Тараса Шевченка, Київським політехнічним інститутом імені Ігоря Сікорського.

Артем запропонував власні ідеї розв’язання питань, важливих для ядерної галузі, у дослідженні «Економічні аспекти малих модульних реакторів та перспективи для розгортання в Україні» і був запрошений на презентацію результатів своєї роботи у Наукову школу на базі Аргонської національної лабораторії (м.Чикаго, США).

Нагадаємо, що миколаївський міський голова Олександр Сенкевич вручив 18 талановитим школярам стипендіє мера та міськради.